پیام فرستادن
صفحه اصلی >

Wuxi Talat Steel Co., Ltd. نمایه شرکت

Wuxi Talat Steel Co., Ltd.
Wuxi Talat Steel Co., Ltd.
-->
درباره ما
با ما تماس بگیرید
اکنون تماس بگیرید
Wuxi Talat Steel Co., Ltd.
Wuxi Talat Steel Co., Ltd.
Wuxi Talat Steel Co., Ltd.
Wuxi Talat Steel Co., Ltd.
جزئیات شرکت

فروشگاه اصلی:

آمریکای شمالی , آمریکای جنوبی , اروپای غربی , اروپای شرقی , جنوب شرقی آسیا , خاورمیانه , افریقا , در سراسر جهان

نوع کسب و کار:

سازنده , توزیع کننده / عمده , صادر کننده , فروشنده

برندها:

طلعت

تعداد کارمندان:

200~300

سال تاسیس:

2022

صادرات p.c:

90% - 100%

معرفی

ما صادرکننده‌ترین و تامین‌کننده‌ترین ورق‌های فولاد ضد زنگ، فولاد کربن و آلیاژ نیکل، نوار، فویل، کویل، شیمس از چین هستیم.گروه فولاد شاندونگ فولیلای از معرفی خود به عنوان یکی از نام‌های پیشرو در صنعت مهندسی دارای مجتمع فولادی یکپارچه با یکپارچه‌سازی مدرن برای تولید نوار، کویل، ورق، فویل بسیار لذت می‌برد.ما سالها در این زمینه تجربه داریم. محصولات ما مطابق با GB چین است.ASTM آمریکاییJlS ژاپن و سایر استانداردها و گواهینامه های 1S09001 و 1S09002 را دریافت کرده اند.تمام محصولات ارسال شده دارای گزارش SGS و گواهینامه مواد دستورالعمل ROHS هستند.

بیش از یک دهه پیشرفت به طور مداوم ما را متوجه کرده است که بیشتر از محصولات، درک نیاز مشتری و ارائه حداکثر خدمات به مشتری است که ما را از دیگران متمایز می کند.ما یک واحد مستقل با شکل‌دهی، آهنگری، جوشکاری، ماشین‌کاری، عملیات حرارتی و امکاناتی برای آزمایش‌های فیزیکی و شیمیایی داریم، این ما را قادر می‌سازد تا الزامات سخت‌گیرانه کدهای تولید و آزمایش را برآورده کنیم.

ما با تامین قطعات یدکی تا پروژه های کامل به مشتریان معتبر خود خدمت کرده ایم.با تعهد ما به کیفیت و تحویل به موقع به صورت منظم با مناسب ترین قیمت ها، ما روابط تجاری بلندمدت با مشتریان خود ایجاد کرده ایم.ما سطح ذخیره کافی از تمام اقلام ضروری را در محدوده عرضه خود ایجاد کرده ایم و در موقعیتی هستیم که تحویل فوری ارائه دهیم.کیفیت محصولات ما توسط خودمان طراحی شده است و توسط شرکت های متعدد و MNC در سراسر جهان مورد استقبال و تایید قرار گرفته است.تیم تحقیق و توسعه ما همچنان تغییرات لازم را پیشنهاد می کند زیرا ما در تماس دائمی با مشتریان مختلف موفق در جهان هستیم.

سرویس

ما تبدیل به یک مرکز خدمات فولاد خط کامل شده ایم که هزاران اندازه، شکل، درجه و نوع فلز و فولاد دارد.اگر به آن نیاز دارید، ما به احتمال زیاد آن را داریم!در موارد نادری که ما چیزی را که به دنبالش هستید نداریم، آن را برای شما پیدا می کنیم و به سرعت در دستان شما قرار می دهیم!ما به خود افتخار می کنیم که می توانیم به "پسر کوچولو" خدمت کنیم و به همان اندازه برای شما سخت کار خواهیم کرد.ما مشتریان خود را به حداقل نیازهای سفارش محدود نمی کنیم و خوشحال خواهیم شد که در هر مقدار لازم برای تکمیل پروژه شما به شما کمک کنیم.ما همچنین این توانایی را داریم که سفارشات را مطابق با مشخصات شما کاهش دهیم و در صورت درخواست شما خوشحال خواهیم شد.

تاریخ

ما صادرکننده‌ترین و تامین‌کننده‌ترین ورق‌های فولاد ضد زنگ و آلیاژ نیکل، نوار، فویل، کویل، شیمز از چین هستیم.گروه فولاد شاندونگ فولیلای از معرفی خود به عنوان یکی از نام‌های پیشرو در صنعت مهندسی دارای مجتمع فولادی یکپارچه با یکپارچه‌سازی مدرن برای تولید نوار، کویل، ورق، فویل بسیار لذت می‌برد.ما سالها در این زمینه تجربه داریم.

تیم ما

شرکت فولاد Wuxi Talat، آموزشی ویبولیتین ما یک واحد مستقل با شکل‌دهی، آهنگری، جوشکاری، ماشینکاری، عملیات حرارتی و امکاناتی برای آزمایش‌های فیزیکی و شیمیایی داریم، این ما را قادر می‌سازد تا الزامات سخت‌گیرانه کدهای تولید و آزمایش را برآورده کنیم.

درخواست خود را مستقیماً برای ما ارسال کنید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب ورق های فولادی ضد زنگ تامین کننده. حق چاپ © 2022-2024 stainlesssteel-ss.com . تمامی حقوق محفوظ است.